FB Agencja Artystyczna 44
Agencja Artystyczna 44
FB Nikt nie jest doskonały
Nikt nie jest doskonały
LinkedIn
Instagram

Media o nas

We wtorek, 20 lutego, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce zakończyła się VI edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów „Sztuka plus Komercja”. Podczas uroczystej gali poznaliśmy laureatów trwającego od października i cieszącego się dużym uznaniem publiczności wydarzenia. Tytuł najlepszego spektaklu, wg werdyktu jury, otrzymała sztuka „Nikt nie jest doskonały” Agencji Artystycznej 44.

(...)Wszystkie nagrody pieniężne dla laureatów VI Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów „Sztuka plus Komercja” zostały, zgodnie z ideą Festiwalu, przekazane na cele charytatywne

- na rehabilitację Marysi Lisiewicz, cierpiącą na zespół Reta, która jest podopieczną Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”

- na leczenie Gabrysia Mazurka – podopiecznego Caritas Diecezji Siedleckiej

- na rehabilitację Kacperka Ławeckiego – cierpiącego na dziecięce porażenie mózgowe, podopiecznego Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”

- na rehabilitację Pawła Mioduszewskiego – sparaliżowanego po wypadku, podopiecznego Fundacji „Słoneczko”

Uroczystą galę wręczenia nagród laureatom poprowadzili wspólnie Anna Harke i Jarosław Skrobecki. Część artystyczną wydarzenia uświetnił spektakl Teatru Es "Cudowna Terapia" w reżyserii Waldemara Koperkiewicza, w którym wystąpili Urszula Gotowicka, Maciej Czapski i Robert Protasewicz.

Nikt nie jest doskonały - Maria Mazurkiewicz, 21.02.2018 r.

„(…)Długo zbierałam się do napisania recenzji z tego spektaklu, tak samo jak długo przekonywałam samą siebie, że warto iść na komedię, mimo że nie jest to moja ulubiona forma teatralna. Zazwyczaj komedie mnie nudziły lub wydawały mi się trywialne, a żarty w nich zawarte – po prostu nieśmieszne. Tym razem, na szczęście, było inaczej. Nie zastałam nudy, a teksty aktorów nie wprawiały mnie w zakłopotanie swoją tandetą.”

Nikt nie jest doskonały - recenzja, Marlena Henrysiak, 04.11.2017 r.

„(…) Aktorzy muszą przebierać się bardzo często i to w krótkim czasie. Oczywiście największa ilość przebieranek pozostaje na koncie Wojciecha Błacha, który wciela się w podwójną rolę – Leonarda i Marty, co w rezultacie wyszło bardzo dobrze i przede wszystkim śmiesznie. A jeśli już mowa o grze aktorskiej to wielkie brawa i ukłony należą się Zdzisławowi Wardejnowi, który doskonale odnalazł się w roli rubasznego staruszka rozśmieszając przy tym publiczność do łez.”

Nikt nie jest doskonały: Love story w Teatrze Buffo (recenzja spektaklu), Małgorzata Kociubowska, 23.10.2016 r.

„(…) Wojciech Błach także umie doskonale zagrać kobietę – i jest to najciekawszy moment tej komedii. Okazuje się, że Leonard – uznawany przez rodzinę za nudnego faceta – pod wpływem uczucia do atrakcyjnej Harriet staje się mężczyzną rodem z… komedii romantycznej. Nagle interesującym, przystojnym i do tego bogatym. Zdzisław Wardejn stworzył postać dziadka – bon vivanta, który jako pierwszy poznaje tajemnicę syna. Wardejn w tworzeniu postaci wykorzystuje dość stereotypowe chwyty aktorskie. Jednak jest w tym wiarygodny i pozostawia po sobie miłe wrażenie. Podobnie jak Michalina Sosna, która tworzy bezpretensjonalną postać córki i wnuczki.(…) Jak zapowiedział Jacek Rozenek, realizatorzy ruszają w objazd – i to nawet do Nowego Jorku. Atrakcyjna obsada i do tego ciekawa fabuła przedstawienia gwarantują sukces wszędzie tam, gdzie widzowie są spragnieni miłości, komedii romantycznej i potrzeby zobaczenia na żywo popularnych aktorów. Na premierze w Studio Buffo odklaskano sukces i to bez specjalnych uprzejmości wobec artystów.”

Jak zostać amantem w stylu Hugh Granta?, Wojciech Giczkowski, 18.10.2016 r.

„(…) Publiczność śmieje się z Leonarda w sukience i kobiecym makijażu. Spektakl porówny jest do polskiej komedii z 1972 r. “Poszukiwany, poszukiwana”, filmu z Dustinem zyHoffmnem pt. “Tootsie” czy “Pół żartem, pół serio”. Ale ograniczenie odbioru opowieści do motywu przebieczranki jest krzywdzące dla oceny przedstawienia. Bo choć to zabawna, podana lekko opowieść, to jednak dotyka fundamentalnych prawd na temat damsko-męskich relacji. Oczywiście na potrzeby tej formy teatralnej postawy są przejaskrawione i podane z dużą dawką satyry. Ale nie przeszkadza to w tym, by przedstawić realne cechy wojny płci i pułapek starych jak świat damsko-męskich gier. Przejaskrawienie postaw nie musi być karykaturą. W adaptacji Piotra Dąbrowskiego wcale nie jest.”

“Komedie romantyczne są dla mężczyzn”, Sylwia Krasnodębska, Polskie Radio

“Musiałem sobie znaleźć lżejszy zawód”. Wywiad ze Zdzisławem Wardejnem w Radiu Index 03.05.2017 Wywiad ze Zdzisławem Wardejnem

Zdzisław Wardejn – Gość Radia Pogoda, 03.03.2017 Wywiad

RDC: Czas dla Ciebie –„Nikt nie jest doskonały” – Gość Magdalena Waligórska-Lisiecka, 09.02.2017 Wywiad

Więcej zawodów miała chyba tylko Kobieta Pracująca z „Czterdziestolatka”. Oto Jacek Rozenek, aktor, prezenter i pilot, który inwestuje w siebie i z sukcesem wciela się w rolę trenera biznesu. Puls biznesu

Polskie Radio 24 o premierze spektaklu "Nikt nie jest doskonały" Opowiadał Wojciech Błach

Wywiad Jacek Rozenek nie tylko o kobietach www.kulturaonline.pl

Aktorstwo to wyzwanie Wywiad z Jackiem Rozenkiem

Wywiad-Wojciech Błach: Największym przekleństwem są rajtuzy film.interia.pl

Gwiazdy na premierze Nikt nie jest doskonały Jastrząbpost.pl

Wojciech Błach w kobiecych ciuchach Jastrząbpost.pl

Na wydarzenie przybyły tłumy gwiazd, które przyszły wesprzeć swoich znajomych na scenie. Anna Popek dawno nie wyglądała tak dobrze. Co za kreacja! Plejada.pl

Na premierze przedstawienia „Nikt nie jest doskonały" w Teatrze Buffo pojawiło się wielu znanych aktorów. Fakt.pl

Andrzej Szopa na salonach! Renata Dancewicz nie odstępowała go na krok Pomponik.pl

Akpa – Wydarzenie – Premiera Nikt nie jest doskonały Zdjęcia

Akpa – próba medialna Nikt nie jest doskonały Zdjęcia